Hydraulische afdichting US-28X38X8-PU94
Verwijzing : US-28X38X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-28X38X8-PU94 heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 38 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
  50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    28  MM
  • BUITENDIAMETER
    38  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving