Het Schraperafdichting met referentie RIA-19X27X6.40-9.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 19 mm, een buitendiameter van 27 mm en een dikte van 6.4 mm. Het is gemaakt van NBR.
45 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?