Hydraulische afdichting US-19X25X5-PU94
Verwijzing : US-19X25X5-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-19X25X5-PU94 heeft een binnendiameter van 19 mm, een buitendiameter van 25 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.