Schraperafdichting RIA-14X24X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-14X24X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-14X24X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 24 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  32 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP1410-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP1410-P10
Hydraulische afdichting - UP-14X26X5-NBR90 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UP-14X26X5-NBR90
Kogellager - R14-ZEN ZEN
KOGELLAGER R14-ZEN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    14  MM
  • BUITENDIAMETER
    24  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving