Hydraulische afdichting UP-14X26X5-NBR90
Verwijzing : UP-14X26X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-14X26X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.