Schraperafdichting RAK-65X79X8-PU94
Verwijzing : RAK-65X79X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-65X79X8-PU94 heeft een binnendiameter van 65 mm, een buitendiameter van 79 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.