Het Hydraulische Afdichting met referentie US-65X78X10-PU94 heeft een binnendiameter van 65 mm, een buitendiameter van 78 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.
4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?