Schraperafdichting RAK-60X73X8-PU94
Verwijzing : RAK-60X73X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-60X73X8-PU94 heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 73 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
  7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 320-28-X-SKF SKF
KEGELLAGER 320-28-X-SKF
Hydraulische afdichting - UTL-60X73X10-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UTL-60X73X10-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    60  MM
  • BUITENDIAMETER
    73  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RAK
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    28  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving