Hydraulische afdichting UTL-60X73X10-PU94
Verwijzing : UTL-60X73X10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UTL-60X73X10-PU94 heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 73 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.