Schraperafdichting RAK-38.10X50.80X7.93-0-PU94
Verwijzing : RAK-38.10X50.80X7.93-0-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-38.10X50.80X7.93-0-PU94 heeft een binnendiameter van 38.1 mm, een buitendiameter van 50.8 mm en een dikte van 7.93 mm. Het is gemaakt van PU.
  4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - UTL-50.80X63.50X9.52-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UTL-50.80X63.50X9.52-PU94
Duwschijven - AS3047 GEN
DUWSCHIJVEN AS3047
Schroefdraadborgmiddel - FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE LOCTITE
SCHROEFDRAADBORGMIDDEL FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE
  • BUITENDIAMETER
    50.8  MM
  • DIKTE
    7.93  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    14  G
Beschrijving