Het Hydraulische Afdichting met referentie UTL-50.80X63.50X9.52-PU94 heeft een binnendiameter van 50.8 mm, een buitendiameter van 63.5 mm en een dikte van 9.52 mm. Het is gemaakt van PU.
50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?