Het Schraperafdichting met referentie RAK-30X43X7.50-0-PU94 heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 43 mm en een dikte van 7.5 mm. Het is gemaakt van PU.
4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?