Hydraulische afdichting US-30X40X6.50-PU94
Verwijzing : US-30X40X6.50-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-30X40X6.50-PU94 heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 6.5 mm. Het is gemaakt van PU.