Hydraulische afdichting UTS-25X33X6-PU94
Verwijzing : UTS-25X33X6-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UTS-25X33X6-PU94 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 33 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van PU.
  14 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 30209-SKF SKF
KEGELLAGER 30209-SKF
Schraperafdichting - RSE-25X33X4-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RSE-25X33X4-NBR90
Glijlager bronze - BMG50-58-35 GEN
GLIJLAGER BRONZE BMG50-58-35
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    33  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    UTS
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving