Schraperafdichting RSE-25X33X4-NBR90
Verwijzing : RSE-25X33X4-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-25X33X4-NBR90 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 33 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.