Hydraulische afdichting US-60X80X18-PU94
Verwijzing : US-60X80X18-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-60X80X18-PU94 heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 18 mm. Het is gemaakt van PU.