Het Hydraulische Afdichting met referentie US-10X16X4-PU94 heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 16 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?