Hydraulische afdichting UP-10X16X4-NBR90
Verwijzing : UP-10X16X4-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-10X16X4-NBR90 heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 16 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6305 GEN
KOGELLAGER 6305
Glijlager bronze - BNZ10-14-8 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ10-14-8
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    16  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    UP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving