Glijlager bronze BNZ10-14-8
Verwijzing : BNZ10-14-8
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ10-14-8 Algemeen meet 10 mm in binnendiameter, 14 mm in buitendiameter en 8 mm lengte. Het is gemaakt in .
  13 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Glijlager bronze - BNZ10-14-10 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ10-14-10
Lijm - COLLE-HAUTE-RESISTANCE-603-10ML-LOCTITE LOCTITE
LIJM COLLE-HAUTE-RESISTANCE-603-10ML-LOCTITE
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    14  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • TYPE
    BNZ
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving