Glijlager bronze BNZ6-12-25
Verwijzing : BNZ6-12-25
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ6-12-25 Algemeen meet 6 mm in binnendiameter, 12 mm in buitendiameter en 25 mm lengte. Het is gemaakt in .
  21 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 689-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 689-2RS
Glijlager bronze - BNZ6-12-15 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ6-12-15
  • BINNENDIAMETER
    6  MM
  • BUITENDIAMETER
    12  MM
  • DIKTE
    25  MM
  • GEWICHT
    15  G
Beschrijving