Glijlager bronze BNZ6-12-15
Verwijzing : BNZ6-12-15
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ6-12-15 Algemeen meet 6 mm in binnendiameter, 12 mm in buitendiameter en 15 mm lengte. Het is gemaakt in .
  3 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Naaldhulslager  - HK1216-2RS GEN
Waterdicht
NAALDHULSLAGER HK1216-2RS
Glijlager bronze - BNZ6-12-25 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ6-12-25
  • BINNENDIAMETER
    6  MM
  • BUITENDIAMETER
    12  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • GEWICHT
    8  G
Beschrijving