De Glijlager Bronze bekend als BNZ30.10-38-20 Algemeen meet 30.1 mm in binnendiameter, 38 mm in buitendiameter en 20 mm lengte. Het is gemaakt in .
5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?