SPI Afdichting OA-56X70X8-NBR
Verwijzing : OA-56X70X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-56X70X8-NBR heeft een binnendiameter van 56 mm, een buitendiameter van 70 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.