Glijlager bronze BNZ15-22-20
Verwijzing : BNZ15-22-20
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ15-22-20 Algemeen meet 15 mm in binnendiameter, 22 mm in buitendiameter en 20 mm lengte. Het is gemaakt in .
  3 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6202-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6202-2RSH-SKF
Glijlager bronze - BMG15-22-30 GEN
GLIJLAGER BRONZE BMG15-22-30
GLIJLAGER BRONZE BMG15-22-30
  • BINNENDIAMETER
    15  MM
  • BUITENDIAMETER
    22  MM
  • DIKTE
    20  MM
  • GEWICHT
    28  G
Beschrijving