De Glijlager Bronze bekend als BMG15-22-30 Algemeen meet 15 mm in binnendiameter, 22 mm in buitendiameter en 30 mm lengte. Het is gemaakt in .
Arrive dans 6 jours (14 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?