Lager van versnellingsbak R35-60-U42-NSK
Verwijzing : R35-60-U42-NSK
NSK
Beschrijving
Het Lager Van Versnellingsbak, bekend als het R35-60-U42-NSK NSK, heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van  72 mm en een dikte van 29 mm.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-20X32X7-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-20X32X7-FPM
Lager van versnellingsbak - HC-STA4785-LFT-JTEKT JTEKT
LAGER VAN VERSNELLINGSBAK HC-STA4785-LFT-JTEKT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    72  MM
  • DIKTE
    29  MM
  • GEWICHT
    560  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving