TSF stangkop SIKAC12-M
Verwijzing : TSF12C
GEN
Beschrijving
Het Tsf Stangkop bekend als SIKAC12-M Algemeen heeft een schroefsteek van , een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 16 mm.
  50+ onderdelen op voorraad (14 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
TSM stangkop - TSM012-C GEN
TSM STANGKOP TSM012-C
Glijlager bronze - BNZ20-25-30 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ20-25-30
Lagerblok - 2 bevestigingen - UCP204 GEN
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN UCP204
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    26  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • TYPE
    TSF
  • GEWICHT
    99  G
  • DRAAD
    Rechtse draad
  • SMERING
    zonder
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving