TSF stangkop KI-10-D-ASKUBAL
Verwijzing : KI-10-D-ASKUBAL
ASKUBAL
Beschrijving
Het Tsf Stangkop bekend als KI-10-D-ASKUBAL ASKUBAL heeft een schroefsteek van , een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 29 mm en een dikte van 14 mm.
  5 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
TSM stangkop - SAKAC10M-SKF SKF
TSM STANGKOP SAKAC10M-SKF
Kogellager - GB12320R05-SNR SNR
KOGELLAGER GB12320R05-SNR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    29  MM
  • DIKTE
    14  MM
  • TYPE
    TSF
  • GEWICHT
    80  G
  • DRAAD
    Rechtse draad
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving