Het Tsf Stangkop bekend als GIKR12-PB Algemeen heeft een schroefsteek van , een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 16 mm.
21 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?