TPN stangkop GF25-DO-DURBAL
Verwijzing : GF25-DO-DURBAL
DURBAL
Beschrijving
Het Tpn Stangkop bekend als GF25-DO-DURBAL DURBAL heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 23 mm.