TAPR stangkop GIHRK50-DO
Verwijzing : GIHRK50-DO
GEN
Beschrijving
Het Tapr Stangkop bekend als GIHRK50-DO Algemeen heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 75 mm en een dikte van 35 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    75  MM
  • DIKTE
    35  MM
  • TYPE
    TAPR
  • DRAAD
    Rechtse draad
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving