Het Si Stangkop bekend als DSI16-T-K-DURBAL DURBAL heeft een interne diameter van 16 mm, een externe diameter van 42 mm en een dikte van 21 mm.
7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?