SI stangkop BRF16-60-501-DURBAL
Verwijzing : BRF16-60-501-DURBAL
DURBAL
Beschrijving
Het Si Stangkop bekend als BRF16-60-501-DURBAL DURBAL heeft een interne diameter van 16 mm, een externe diameter van 42 mm en een dikte van 21 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    42  MM
  • DIKTE
    21  MM
  • TYPE
    SI
  • GEWICHT
    224  G
  • DRAAD
    Rechtse draad
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving