Stangkop SA SA15-ES-DURBAL
Verwijzing : SA15-ES-DURBAL
DURBAL
Beschrijving
Het Stangkop Sa bekend als SA15-ES-DURBAL DURBAL heeft een schroefsteek van ,  een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 12 mm.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Stangkop SA - SAL15-ES-2RS-DURBAL DURBAL
Waterdicht
STANGKOP SA SAL15-ES-2RS-DURBAL
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    15  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • TYPE
    SA
  • GEWICHT
    140  G
  • DRAAD
    Rechtse draad
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving