Stangkop SA GAR20-UK-2RS-DURBAL
Verwijzing : GAR20-UK-2RS-DURBAL
DURBAL
Beschrijving
Het Stangkop Sa bekend als GAR20-UK-2RS-DURBAL DURBAL heeft een schroefsteek van ,  een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 53 mm en een dikte van 16 mm.
  4 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 3207-B-2RS-ZEN ZEN
Waterdicht
KOGELLAGER 3207-B-2RS-ZEN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    53  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • TYPE
    SA
  • GEWICHT
    310  G
  • DRAAD
    Rechtse draad
  • SMERING
    zonder
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving