GEG Gewrichtslager GEG90-ES-2RS-DURBAL
Verwijzing : GEG90-ES-2RS-DURBAL
DURBAL
Beschrijving
Het Geg Gewrichtslager bekend als GEG90-ES-2RS-DURBAL DURBAL heeft een interne diameter van 90 mm, een externe diameter van 150 mm en een dikte van 55 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    90  MM
  • BUITENDIAMETER
    150  MM
  • DIKTE
    55  MM
  • TYPE
    GEG
  • GEWICHT
    5400  G
  • DRAAD
    NA
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving