GEG Gewrichtslager GEG017-ES-2RS
Verwijzing : GEG017-ES-2RS
GEN
Beschrijving
Het Geg Gewrichtslager bekend als GEG017-ES-2RS Algemeen heeft een interne diameter van 17 mm, een externe diameter van 35 mm en een dikte van 20 mm.