GEEW Gewrichtslager GE80-UK-2RS-DURBAL
Verwijzing : GE80-UK-2RS-DURBAL
DURBAL
Beschrijving
Het Geew Gewrichtslager bekend als GE80-UK-2RS-DURBAL DURBAL heeft een interne diameter van 80 mm, een externe diameter van 120 mm en een dikte van 45 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    120  MM
  • DIKTE
    45  MM
  • TYPE
    GEEW
  • GEWICHT
    2310  G
  • SMERING
    zonder
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving