GEEM Gewrichtslager GEEM020-ES-2RS
Verwijzing : GEEM020-ES-2RS
GEN
Beschrijving
Het Geem Gewrichtslager bekend als GEEM020-ES-2RS Algemeen heeft een interne diameter van 20 mm, een externe diameter van 35 mm en een dikte van 24 mm.
  31 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-47 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-47
TSF stangkop - TSF008 GEN
TSF STANGKOP TSF008
SPI Afdichting - OAS-74X90X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-74X90X10-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • DIKTE
    24  MM
  • TYPE
    GEEM
  • GEWICHT
    71  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving