GE Gewrichtslager TSF016-C-SS
Verwijzing : TSF016-C-SS
GEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als TSF016-C-SS heeft een interne diameter van 16 mm, een externe diameter van 42 mm en een dikte van 21 mm.
  6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    42  MM
  • DIKTE
    21  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    223  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving