GE Gewrichtslager SA10-E-SKF
Verwijzing : SA10-E-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als SA10-E-SKF heeft een interne diameter van 10 mm, een externe diameter van 30 mm en een dikte van 9 mm.
  8 tot 10 dagen (13 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Stangkop SA - SAL10-E GEN
STANGKOP SA SAL10-E
10 10
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    30  MM
  • DIKTE
    9  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    58  G
  • SMERING
    met
  • DYNAMISCHE BELASTING
    815  KN
  • STATISCHE BELASTING
    1830  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving