GE Gewrichtslager PHS10-EC-IKO
Verwijzing : PHS10-EC-IKO
IKO
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als PHS10-EC-IKO heeft een interne diameter van 10 mm, een externe diameter van 26 mm en een dikte van 10.5 mm.
  40 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Naaldhulslager  - HK1010 GEN
NAALDHULSLAGER HK1010
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    26  MM
  • DIKTE
    10.5  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    72  G
  • SMERING
    zonder
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving