Het Ge Gewrichtslager bekend als GEH20C-SKF heeft een interne diameter van 20 mm, een externe diameter van 42 mm en een dikte van 16 mm.
8 tot 10 dagen (16 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?