GE Gewrichtslager GE80-DO-2RS-INA
Verwijzing : GE80-DO-2RS-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE80-DO-2RS-INA heeft een interne diameter van 80 mm, een externe diameter van 120 mm en een dikte van 55 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
GE Gewrichtslager - GE80-ES-2RS GEN
Waterdicht
GE GEWRICHTSLAGER GE80-ES-2RS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    120  MM
  • DIKTE
    55  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    2262  G
  • SMERING
    zonder
  • DYNAMISCHE BELASTING
    402  KN
  • STATISCHE BELASTING
    2010  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving