GE Gewrichtslager GE70-ES-2RS-SKF
Verwijzing : GE70-ES-2RS-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE70-ES-2RS-SKF heeft een interne diameter van 70 mm, een externe diameter van 106 mm en een dikte van 49 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
GE Gewrichtslager - GE70-ES-2RS-DUNLOP DUNLOP
Waterdicht
GE GEWRICHTSLAGER GE70-ES-2RS-DUNLOP
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    70  MM
  • BUITENDIAMETER
    106  MM
  • DIKTE
    49  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    1530  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving