GE Gewrichtslager GE70-DO-2RS-INA
Verwijzing : GE70-DO-2RS-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE70-DO-2RS-INA heeft een interne diameter van 70 mm, een externe diameter van 105 mm en een dikte van 49 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    70  MM
  • BUITENDIAMETER
    105  MM
  • DIKTE
    49  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    1550  G
  • SMERING
    met
  • DYNAMISCHE BELASTING
    313  KN
  • STATISCHE BELASTING
    1560  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving