GE Gewrichtslager GE60-UK-2RS-A-INA
Verwijzing : GE60-UK-2RS-A-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE60-UK-2RS-A-INA heeft een interne diameter van 60 mm, een externe diameter van 90 mm en een dikte van 44 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    60  MM
  • BUITENDIAMETER
    90  MM
  • DIKTE
    44  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    980  G
  • SMERING
    NA
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving