GE Gewrichtslager GE50-ET-2RS
Verwijzing : GE50-ET-2RS
GEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE50-ET-2RS heeft een interne diameter van 50 mm, een externe diameter van 75 mm en een dikte van 35 mm.
  10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-62 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-62
2 2
GE Gewrichtslager - GE40UK-2RS GEN
Waterdicht
GE GEWRICHTSLAGER GE40UK-2RS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    75  MM
  • DIKTE
    35  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    542  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving