GE Gewrichtslager GE45GS-IKO
Verwijzing : GE45GS-IKO
IKO
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE45GS-IKO heeft een interne diameter van 45 mm, een externe diameter van 75 mm en een dikte van 43 mm.