GE Gewrichtslager GE40-SX-F7
Verwijzing : GE40-SX-F7
GEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE40-SX-F7 heeft een interne diameter van 40 mm, een externe diameter van 68 mm en een dikte van 19 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
GE Gewrichtslager - GE40-SX-DUNLOP DUNLOP
GE GEWRICHTSLAGER GE40-SX-DUNLOP
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    68  MM
  • DIKTE
    19  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    338  G
  • SMERING
    NA
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving